| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie, daca stiti, unde as putea sa ma inscriu pentru. a participa la emisiuni gen "comanda la mine","fata lui tata",""sa te prezint parintilor""
, etc?

4 răspunsuri:
| Poinsettia a răspuns:

Nu poti participa pentru ca emisiunile pe care le-ai scris sunt regizate.

| hrdcore a răspuns:

De ce ai vrea sa te inscrii la comanda la mine?

| baonas a răspuns:

Toate emisiunile dupa Kanal D sau Antena 1 sunt Plagiate copiate dar schimbat till dupa national Tv cum ar fi copii contra parinti sau iubire interzisa consilier de urgenta
(sa nu uitam OTV Cu MUSAFIRI NEPOFTI