| anonim_4396 a întrebat:

In clasa a9a cum este chestia asta cu balul bobocilor?

Răspuns Câştigător
| larrii a răspuns:

Pai este un concurs de miss si mister boboc la care participa cine vreahappy[doar cei de clasa a 9a pot participa] si de obicei se face intr-o sala de spectacol. Daca vrei sa te duci iti iei frumos un bilet si gata. O sa fie frumos, vor fi multe momente artistice si te vei distra happy

2 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Da, in clasa a 9a e "chestia aia " happy

| Alexandra8989 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa candidezi la miss/mister te poti duce sa te distrezi ( toti boboci au voie sa vina la bal, de fapt oricine isi cumpara bilet are voie sa vina, biletul nu costa mult, la mine la liceu anul trecut a costat 25 de lei).
In orice caz nu trebuie sa ratezi balul bobocilor, pentru ca e inceputul unei noi etape din viata ta, si are loc doar o data ( doar odata esti boboc)
Eu nu am vrut sa ma duc la inceput dar m-a convins colega mea de banca si m-am dus. A fost super, am dansat si m-am distrat o gramada.
Distractie placuta!