| nynja96 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la balul bobocilor? am trecut acum clasa a 9a [sunt baiat]

9 răspunsuri:
| AnnaDee a răspuns:

Ceva casual. Pfff, nici eu nu stiu, si eu am trecut a 9-a. Sa te distrezi!

| BubblesDoubleS a răspuns:

Din cate stiu nu te poti imbraca chiar dupa cheful tau.
Adica da...
Numai ca la fiecare bal se da o anumita tema. De exemplu:
Tema anilor 80. Trebuie sa ai o rochie cum se purta pe-atunci.
O sa stii cand vei afla tema balului...
Oricum ceva ce evidentiaza formele tale cum ar fi talia soldurile sanii.

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.Ai putea sa iti iei o rochita frumoasa in culori de toamna si niste sanalute cu putin toc.Si nu uita trebuie sa ai si accesorii:o bratara si un lantisor mai feminine sunt perfecte
Sper ca te-am ajutatwinking

Răspuns utilizator avertizat
| ReiVaN a răspuns:

Nu te imbraci.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In hainehappy

| anaaremere123 a răspuns:

Ai putea sa-ti iei o pereche simpla de blugi, sacou, camasa si niste pantofi mai sport sau skateri/tenesi

| AlleDaDeTine a răspuns:

Cu o rochita destul de eleganta si confortabila asa mai de searawinking

| Miruuish a răspuns:

Cu o rochie laughing