| obsercvayr a întrebat:

in scurt timp am o operatie la un picior, trebuie sa-mi scoata un mic os iesit aiurea, credeti ca e o operatie simpla? Am vazut acum pe internet cautand multe decesuri pe masa de operatie. si imi este tare frica ca nu ma mai voi trezi nici eu de pe masa de operatie, va rog, cineva, un doctor ceva, sau pareri sad

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu iti umbla la inima, creier sau coloana vertebrala. Tu ai un mizilic de operatie care se va rezolva cu bine nu e ceva complicat, vei intelege tu mai incolo de ce. Parintii tai stiu ce fac. Ce am zis inainte cu inima, coloana sau creierul acolo se declanseaza operatii complicate care uneori provoaca moartea in functie de varsta pacientului si starea acestuia. Ti se face anestezie vei fi operat apoi te trezesti in patul de recuperare si pleci cand te vad capabil sa mergi acasa.

| HidroGeNn a răspuns:

Nu ai de ce s aiti faci griji
Eu am operatie pe coloana implant tija titan acum 12 ani cred ca am facut-o si mie mi-a fost frica la inceput am stat 8 ore jumate in operatie si 3 saptamani la reanimare si sunt ok acum si inca am tija pe coloana.
Mult succeswinking