| тøхх a întrebat:

Intrebarea este adresata pentru cei care au vazut primul episod din Iubire si Onoare. happy Vreau si eu scena, sa o vad atunci cand i-a dat un pumn, Amir lui Catalalin ( Asa il cheama, nu? ) fostul iubit al Ilincai. Faza aia cand ei doi Ilinca cu Catalin, au iesit din bar si atunci a aparut Amir si a luat-o, si lui Catalin i-a dat un pumn in nas. Mi-a placut mult cum se vaita, ca era foarte funny.batting eyelashes Dau funda pentru partea aceea. love struck

2 răspunsuri:
| тøхх explică:

Da. laughing De aia as fi vrut. o sa o mai vad odata pentru ca este foarte amuzanta. big grin

| mika a răspuns:

Da am vazut laughing) a fost tare faza, dar nu a aparut nicaieri sa o poti revedea intra pe saitul pe celor de la acasa si cere-o acolo poate o sa te bage cineva in seamahee hee..." nasucul meu, mi-a spart nasucul " foarte tare fazalaughing)