| AndreyIstetul a întrebat:

Joc 4story privat si am observat ca acolo nu se poate fara ahck. Rog pe cineva sa-mi de-a un link de unde pot sa descarc un hack care poate merge pe 4story privat(EG). Multumesc!

9 răspunsuri:
| AndreyIstetul explică:

Trebuie sa te inregistrezi nu stiu unde. Deci nu merge! Alcineva?

| AndreyIstetul explică:

Nu merge.Alcineva?

| AndreyIstetul explică:

Se numeste Eternia Games 4story. Deci, intrebarea mea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba merge fara hack ba inregistreazate pe sait loggheazate downloadeaza fa-ti caracter si gt e foarte usor deci lasa hacku ca te baneaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man eoc aut si eu da ciuci ca maia els pe global e de rahat

| florin1998 a răspuns:

Cum se numeste? ca vreau si eu sa joc

| regeleanonim a răspuns:

Ma daca vrei evil hack pentru 4story (EG) da-mi accept la id bogdanputineanu30 da vreau ceva in schimb anume 1 dintre astea 1)5lei 2)hack 4story ro 3)cont de 4story ro de lvl peste 30, una dintre 1) 2) sau 3) si ar mai fi 4)sami spui de ce nu-mi mai merge 4story eg bine? Te descurci a si daca nu merge hacku da-mi buzz pa.

| teo_9882 a răspuns:

Cine imi da un site pentru hack gold/speed 4story EG?