| LoyCE000 a întrebat:

La ce anime va uitati? Despre ce e vorba in el?

9 răspunsuri:
| Torrie a răspuns:

Eu momentan mă uit la Sankarea.
Este vorba de un băiat care iubeşte mult filmele cu zombi şi cum i-a murit motanu vrea să îl reînvie.
Întâlneşte o fată frumoasă care ţine secretu că tatăl ei o pune să facă poze goală.
Ea cade de pe o prăpastie şi moare, devenind un zombi. Începe să trăiască cu acel băiat.
Tatăl ei vine în căutarea ei, şi doar până aici ştiu... happy

| DEBrown a răspuns:

Hentai sex...si altele. E vorba despre iubire.

| Peazip a răspuns:

Ao No Exorcist este despre fii lui Lucifer(diavolul) Care ei au fost adoptati de un exorcist si ei vor sa devina exorcisiti si dupa pladini. Si vor sa isi distruga tatal.

| MyhaiNeacsu a răspuns:

Dupa mine cel mai tare anime e NARUTO e vorba despre un baiat care nu are parinti si a primit un fel de blestem inchizandu-se un monstru in el! el isi doreste sa devina hokge(un fel de rege). dupa 4-5 sezoane reuseste devenind ft bun.e ft tare si ma mai uit la lovely complex e despre 1 fata si 1 naiat care se indragostesc cu timpul.e si haios.

| VladBd a răspuns:

Naruto, Naruto Shippuden Cel mai tare anime. La inceput este un Copil care vrea sa devina ninja. Cand era mic tatal sau zis si Hokage a pus un monstru in el.Toata lumea se uita la el precum un monstru iar el n-are niciun prieten si nimeni nu vrea sal accepte.La un moment dat il accepta un Profesor de la academie Dupa creste si devine un Erou O sa vezi o sa te impresioneze. In plus Naruto shipudden mai sunt episoade apar in fiecare joi. Funda?tongue daca vrei sa afli mai multe add follow_me293 :p Poti sa vezi online si subtritate pe animekage ro

| irbis a răspuns:

Acum sunt mai multe serii anime care ruleaza vara asta si eu ma uit la cateva din ele. Printre ele sunt
Accel World - despre un joc mmo futuristic in care "accelerezi"
Hyouka - mister, detectiv, dar foarte relazat (anime excelent)
Jinrui wa Suitai Shimashita - in viitor, omenirea e pe cale de disparitie datorita declinului natalitatii (inca unul excelent, cel putin in opinia mea)
Muv Luv Alternative - mecha si extraterestri invadatori
Binbougami ga! - fata cu prea mult noroc si o divinitate a nefericirilor
Sket Dance - club scolar care ajuta la nevoie (ruleaza de ceva vreme)
Naruto shippuden - presupun ca stii
Koi to Senkyo to Chocolate - intr-un campus scolar cu se pare vreo cateva mii de elevi, cluburile care nu au nici un folos sunt in pericol dar unul nu va ceda
Eureka Seven AO - sequel dupa o alta serie, eureka seven
Fairy Tail - magie si aventura (si asta ruleaza de ceva vreme)
Sword Art Online - joc mmo care devine un joc de supravietuire
Kyoukai Senjou no Horizon II - e a doua serie, dar eu tot nu prea stiu ce se intampla (dar e misto!)
Space Brothers - frati care viseaza sa fie astronauti
One Piece - (s-ar putea sa stii deja) titlul e ceea ce toti vor sa obtina (peste 500 de episoade)
Kokoro Connect - schimb de suflete (intre prieteni); nu intreba mai mult ca nici eu nu stiu inca
Tari Tari - muzica
Astea sunt printre cele pe care le urmaresc acum, dar deja am vazut mai multe decat oricine.

Răspuns utilizator avertizat
| Kadoom a răspuns:

Naruto si Naruto shippuden, cel mai tare anime. Este vorba despre o lume ninja in care se afla si un copil pe nume Naruto, el nu are parinti, i-ar tata-l s-au a sigilat un demon in el. Din acea cauza nimeni nu il accepta ca prieten pana intra in echipa 7 la academia de ninja, unde isi gaseste 3 2 prieteni : Sakura, o fata mai baietoasa care ii place de Sasuke. Si Sasuke: Tipul cel "cool" din acest anime. El face parte dintr-un clan numit Uchiha. Este singurul supravietuitor, pentru ca fratele sau, Itachi, a omorat tot clanul, lasandu-l doar pe el in viata...
In continuare vei vedea, poti urmari seria pe deseneanime.ro sau animekage, crede-ma este cel mai tare anime.

| AlexIancu a răspuns:

Aici iti scriu cele mai tari anime-uri.La care ma uit eu.Acestea sunt:
I.Naruto(L-am vazut pe tot, Anime terminat).
II.Naruto Shippuden(Episodul 271, Anime neterminat).
III. Fairy Tail(Episodul 140, Anime neterminat).
IV.One Piece(Episodul 290, Anime neterminat).
V.Bleach(Nu m-am uitat prea mult dar ti-l recomandez, Anime terminat).

Acestea sunt dupa mine cele mai tari Anime-uri.