| Dyiya a întrebat:

La Conquiztador, la care separeuri / jocuri pierd sau castig cranii? Multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| Ciufu a răspuns:

La Razboi de cucerire si Blitz...(primele doua) - la accestea castigi stelute si cand pierzi primesti cranii.

3 răspunsuri:
| Toxic0 a răspuns:

La 200 de separeuri castigi, ori poti intra la junior si sa castigi 100 de jocuri.

| Dyiya explică (pentru Toxic0):

1. Am intrebat la care jocuri castigi sau pierzi cranii. Exemplu: Camera duel: nu pierzi, nu castigi nimic. Si vreau explicatii la toatewinking

| Toxic0 a răspuns:

Scz, dar ai dat deja funda, asa ca nu pot sa iti zic. Soarta. Publici din nou intrebarea si iti zic.