| Dana23 a întrebat:

Ma ajutati cu niste notite de dragoste pentru o pagina? Sau ceva gen dialoguri mai scurte intre o fata si un baiat? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| lungumihai69 a răspuns:

Astepti,, te iubesc'' tu cu replica Suntem doi, asta imi spune inima, mintea si toata fiinta mea. Atingerea ta imi da emotii creand mici palpitatii si lasandu-ma fara suflare asteptand nectarul dulce al buzelor tale. Privirea ta ma face sa visez cu ochii deschisi la ceea ce unii ar numi-o mare de iubire in care sa ma scald cu fiecare zi ce viata ne-o ofera. Sunt ademenit de gustul dulce-amarui al sarutului tau, nemaiexistand cale de scapare din contopirea simturilor. Tu m-ai facut sa simt atatea lucruri si de tine depind sa ma trezesti in fiecare dimineata zambind."

2 răspunsuri:
| TeAjut12 a răspuns:

Vorbele nu prea ajuta Privesteo(l) in ochii si totul vine de la sine big grin