| crissa_6901 a întrebat:

Buna ma intereseaza si pe mine cat costa intrarea pe patinoar in Tineretului, inchiriatul patinelor si daca este ok gheata sau daca este aglomerat sau nu.Multumesc

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca este ca anul trecut 10 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 6 patinoare in Bucuresti, inchirierea patinelor in Tineretului costa 10 lei si intrarea 15, patinoarul va fi deschis in perioada 13 decembrie 2008 - 31 martie 2009.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca si anul acesta va fi la fel.

| crissa_6901 explică:

Da alina stiu cate patinuare sunt in bucuresti pe mine ma interesa in tineretului si atat. multumesc