| Rhea_5727 a întrebat:

ma joc si eu pe kubeti, vanatoarea de vampiri si mai am nevoie de insignele "Tăruş","Scut","Tulpină de trandafir","Carte de vrăji" le are cineva?
Am dubluri la Sageata de argint si apa sfintita...

9 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Pai imi dai apa spintita si iti dau tarus?!

| Mhjua a răspuns:

Iti au drandfir pe sageata de argbig grin
astept mes privatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saut! Ma cheama andra sitii cum se joaca cubeti eu am apa sfintita de unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau si eu cartea de vraji
are cineva soare, puterea vrajitorului?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Add beta_boy94@yahoo.com.a de toate si nu vreau nimic pe ele. ti le dau GRATIS

| Rhea_5727 explică:

Ok

| Rhea_5727 explică:

Are cineva scut, tulpina de trandafir sau cartea de vraji?

| Rhea_5727 explică:

Dati-mi add pls la diamond.soul sa mai vorbim de insigne big grin:*

| DIANA_3635 a răspuns:

Buna. am dubluri la scut si tarus si am nevoie de sageata de argint. vrei sa facem schimb?