| andreicriste97 a întrebat:

Bună, mă numesc Andrei si caut o persoană experimentată in modul phpbb 3 ca să înfiinţăm o comunitate. Am eu domeniu. Ro si Webhost. Vă aştept cu un Reply dacă se poate sau cu o contactare pe Messenger :

YM : andreicriste97@yahoo.com

2 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

TPU nu e avizier. Dar pari sa ai maxim 14 ani, asa ca te iertam de data asta.

| Rollexx a răspuns:

Salut, te gandesti cumva sati deschizi o comunite sau orice alt ceva dar nu ai WebHost? ei bine ai sansa sa castigi o gazduire Web pe 2 luni. Esti doar la un Click distanta = http://galaxygaming.ro/....../index.php