| Cher22 a întrebat:

Mai intai funda pentru cine ma ajuta :
Am vorbit astazi(30.12.2010 ) cu o prietena ca a vazut o revista ( Popcorn) si scria ca Miley si Justin Bieber ar fi impreuna. E adevarat voi ati auzit de asa stire?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Da... tot de la revista Popkorn am ramas putin maska cand am auzit...sinker mie mi se pare ca nu se prea potrvesk

Răspuns utilizator avertizat
| bebitzu a răspuns:

M-am gandit mai demult la aceasta situatie, adica sunt cele mai mediatizate vedete la varsta lor. Am auzit ca in revista Popcorn sunt anumite dovezi din care rezulta ca ar fi impreuna. Daca e adevarat, sunt un cuplu frumoswinking
P. S. Eu ma multumesc cu Selena Gomezbatting eyelashes

| GabrielaRawr a răspuns:

Mi se pare o prostie din doua motive:1. justin are 16 ani iar miley 18 ani cea ce cred ca ar fi prostesc ca o fata mai MARE SA SE INTALNEASCA CU UN BAIAT MAI MIC.2.Nu cred asa ceva pentru ca nici nu cred ca sunt prieteni!

| stefyk97 a răspuns:

Da, si eu am citit revista, dar nu este deloc adevarat faptul ca cei doi ar fi impreuna. Au iesit la o cina, amicala, si gata, presa scoate zvonuri despre ei.Sunt doar buni prieteni.

| AxyAxii a răspuns:

Da este adevarat din cate stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu n-am auzit, dar mi se pare cam ciudat 0_0
bye te pup:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu am auziu probabil asa o fi oricum si Miley si Justin sunt draguti si daca ar fi impreuna le-ar sta bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca cu selena gomez, nu cu miley.