| BuzduganDinu a întrebat:

Mi-am creat cam acum un an un forum pe www.forumgratuit.ro,nu stiu cum sa ma loghez sa imi vad forumul, daca stiti ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| SăcsyLlamă a răspuns:

Intri pe linkul forumului tau, apoi ai doua variante. In caz ca te-ai schimbat numele " Admin " de pe forum faci asa : sa zicem ca te-ai schimbat din Admin in x. Te duci la log-in si scrii username : x si la password parola ta. Daca nu te-ai schimbat numele, in loc de x pui admin. Poti, daca ai putina rabdare, sa iti creezi alt forum. Bafta! Funda?

| Iuonas a răspuns:

Depinde. eu de exemplu am cont pe www.google.ro
si cand intru pe el vad tot ce am:bloguri forumuri etc
depinde de pe ce id ori adresa de e-amil ai facut