| PinkyFlor a întrebat:

Bunahappy

Mi-am facut de curand cont pe youtube si as vrea sa stiu cum se fac videoclipurile acelea in care sunt poze si este si melodie pe fundal. Am auzit ceva de niste programe? dar nu stiu de unde sa le descarc. Imi puteti da si mie mai multe detalii?

Multumesc![Fundita*]

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Poti face cu ProShow Gold,atentie de unde-l descarci sau il iei de la prieteni si ai optiunea de al posta direct pe youtube.

2 răspunsuri:
| madyxo a răspuns:

Windows movie maker (toate pc au programul)

muvee reveal...

| The0nly a răspuns:

Dai la Searckh in start si cauti,, WindowsMovieMaker" si cu ala tote programele il au nu trebuie instalare