| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Mi-am facut o pagina pe facebook si nu mai am idei cum sa ..strang mai multe like-uri.[publicitatea reciproca.oh go on nu ajuta ] Ceva idei?

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Spune tuturor persoanelor pe care le cunosti despre pagina pe care ai creat-o si spune-le sa o recomande la cat mai multe persoane.

| Awesome a răspuns:

Pune poza calumea sau fa-ti o pagina despre un subiect ce te intereseazatongue sper ca am fost de ajutor!

| dianaaaaax a răspuns:

Bună. Organizează tot felul de concursuri... cel mai frumos zâmbet, cel mai frumos peisaj.laughing Şi dacă vrei, poţi pune un link cu pagina ta?:* Le dau prietenilor mei să dea likebatting eyelashes :*

| dianaaaaax a răspuns:

Te ajuthee hee

| Dya_Dyanna_1992 a răspuns:

Adauga cat mai multi admini/admine ca sa dea LIKE si prietenii lor, da SHARE la pagina, fa concursuri jocuri, da SHARE la ele.
Sper ca iti va folosi.