| Will a întrebat:

mi-am instalat astazi un joc, se numeste combat arms, atunci cand il pornesc imi cere sa ma loghez, ma loghez si apoi imi apare o eroare, ceva de genul "am pierdut legatura cu serverul, te rugam mai incearca o data"si am mai incercat de 2 ori

9 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Eu cand am avut jocul combat arms, nu am avut aceasta problema. Imi aparea sa ma loghez doar atunci cand alegeam eu sa ma joc pe multiplayer. Instaleazal iar si atunci cand iti cere ( daca iti cere, ca m-am jucat multe jocuri si nu mai stiu cum a fost instalarea la combat arms ) sa instalezi gamespy, refuza sa instalezi si gamespy. Poate merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba frate se pare ca am patit si eu la fel, l-am instalat, imi cere de fiecare data sa ma loghez si pe urma imi apare jocul dar imi da o eroarecrying am pierdut legatura cu serverul, te rugam mai incearca o data de ce oare? will daca ai descoperit de ce imi spui si mie te rog? bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate o balarie de joc pe langa croosfire e tot la fel dar rezolutie mai buna grafica si usor de instalat incearca si ai sa vezi plus pe locu doi la clanuri e romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o eroare pe Combat Arms US Datorita locatiei tale FPS-ul iti va da anumite errori.cum ar fi aceasta! dar nu-ti fa griji, te poti juca pe Combat Arms EU(europe)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma frt cum *** imi fac cont? ast un raspuns pe id deeadulcik_d hai va ast cu raspuns.ms.raman dator...big grintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai inteligentule du-te frate in GOOGLE si scrie asa" download combat arms europe " ca sunt 4 variante de combat arms : europa, asia, orientu mijlociu, america

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man Downlodeaza Combat Arms Eu si atunci 100% O sa ati Mearga