| anonim_4396 a întrebat:

Nu ma ajutati si pe mine sa imi sterg contul de pe HIHO? Va rog! Am incercat si nu stiu cum sa fac! Daca ati putea sa imi explicati pas cu pas?

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Trimite un mesaj administratorului site-ului la admin@hiho.ro, in care sa ceri stergerea contului.

1 răspuns:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Trebuie sa trimiti un mesaj administratorului acelui sitewinkingDar daca nu reusesti e simplu happyNu mai intri pe site-ul ala si gata big grin Nu cred ca deranjaja pe nimeni ca ai si u un cont acolo happy
Succes!kiss