| Viviluka a întrebat:

Hai mei ajutati-ma si pe mine cum sterg si eu unele intrebari sau contul?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt trei posibilități: contact@TPU sau CONTACT din pagina ta clic pe el ori direct pe privat Ralucăi (adminul site-ului).
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Contul ti-l poate sterge numai administratia. Trimite un mail la "contact" cu solicitarea ta. Intrebarile la poti sterge si singura raportandu-le. Daca nu sti cum, spune-mi mie pe privat care vrei sa fie sterse si o fac eu! Dureaza cateva ore pana dispar de pe site!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pentru ştergerea unei întrebări sau ştergerea contului ai în dreapta sus contact şi îi scrii administratorului care e problema ta. De asemenea dacă vrei să ştergi o întrebare poţi să ţi-o raportezi singură. Baftă!

| gabriela a răspuns:

Aici nu se vorbeste cu " mai ". Este o comunitate unde ne respectam unii pe altii. Ai avea de invatat de la noi, de ce vrei sa te retragi?

| gabriela a răspuns:

Nu am impotriva nimic, ti-am dat un sfat.nu trebuie sa te superi.

| ForbiddenLove a răspuns:

Wow...maturitatea asta.chiar sti sa comentezi fetito

| ELD a răspuns:

Sus dreapta ->contact si ii scrii Ralucai... spune`i intrebarile care doresti sa fie sterse.Bafta*

| adryyy a răspuns:

Din pacate nu poti sa stergi nici intrebarile, nici raspunsurile si nici conul...

| Viviluka explică:

Nu am spus ca vreau sa ma retrag si asa vb eu cu mai ai uh ceva impotriva?