| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Nu stiu ce sa ma mai fac cu calculatorul meu!
Eu acum stau pe explorer si nu se vede bine. unele linii si culori care trebuiau sa fie aici pe TPU nu se vad nici pe facebook. nicaieri. Yahoo Messenger nu imi merge stau pe (meebo, ebuddy) si acolo e la fel. Ce sa mai fac? Am memoria plina. Am pus unele poze pe cd. Dar tot mai am cat de cat. Am incercat sa iau de pe net Yahoo Messenger 10 din nou, l-am avut apoi mi-am luat Yahoo Messenger 11 (deoarece avea un baiat si am zis sa incerc si eu) si nu e bun deloc. Si acum vreau inapoi messul meu 10 sad. Nu merge nici google chrome(de obicei pe el stau) nici oprera. si programele din calculator nu se vad este o fereastra alba si sus este o linie albastra si cu trei puncte albe.(arata cum nu ar fi instalat sau nu stiu) Nici nero numai merge sa pun pozele pe cd. Off. ce sa mai fac? Ajutor!

5 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Reinstalezi windowsul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alta solutie nu am?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Microice108, eu nu stiu ce are caculatorul meu. eu dau si 10mil daca e nevoie. nu ma pricep de asta am pus si aceasta intrebare.

| TybyMarcanu_1181 a răspuns:

Reinstalezi windowsul si stergi tot ce ai pe el. daca nici asa nu merge poate ai o problema cu placa videothinking

| microice108 a răspuns:

Linii pe ecran? sad face asa si in alte fisiere cand le folosesti? daca da pregateste vreo 2 milioane iti trebuie placa video happy, sper ca nu asta e problema si sa gresesc ma rog eu asa cred... si straight face HDD adica hard mai mare, ba frate e saracie da totusi pentru 2 milioane o sa va impuscati? pariez ca ai 60gb daca nu si mai putin HDD, ti-as dona eu unu de 120 da na, costa mai mult transportu ca HDD

Also, check your local electronics supply