| Anca_3311 a întrebat:

am si eu o problema cu yahoo messenger...nu vrea sa imi intre pe nici un id! pe ebuddy sau meebo merge dar pe yahoo nustraight face

Răspuns Câştigător
| medex3 a răspuns:

Hello,

Daca iti place varianta de mess[pe care o aiwinking] dezinstalezi mess-ul si il instalezi din nou. Daca nu megre nici asta, iti cauti o varianta mai noua sau mai veche si o instalezi. Daca nici asta nu merge. iinstalezi windows-ul din nou.

Mede

4 răspunsuri:
| Kaname a răspuns:

Am avut si eu problema asta...astepti putin si o sa mearga.pana atunci poti sa intri pe site. e cam la fel.sau intri pe telefon

| Lady a răspuns:

Incearca sa instalezi alta versiune.thinking

| Zambete89 a răspuns:

Sal:d
Şi eu am păţit la fel, incearcă să dai restart la pc. Daca e la fel, atunci cred că ar trebui să instalezi din nou messenger-ul, iar dacă tot nu merge, reinsatează windows-ul.
:*

| Rihanna a răspuns:

Dezinstaleaza mess'ul.start-setare acces programe si implicite-cauta yahoo messenger si dezinstaleaza'l. apoi descarca'l si instaleaza'l din nou. daca nu merge nici asa, nu stiustraight face