| xDixiiii a întrebat:

pe ce program de modificat poze[ :| ] pot modifica poze cum e asta de exemplu http://mileyvaspuneceva.sunphoto.ro/Miley_va_spune_ceva nu ca nu mi-ar placea MILEY dar nu gasesc alt ceva(urgent pls) mz, fundita

Răspuns Câştigător
| omtraisiomvedea a răspuns:

Cu Adobe Photoshop.Il poti descarca de pe www.hellsoft.ro,iti faci cont este gratis.

7 răspunsuri:
| mada12 a răspuns:

Asa ceva poti face si in PAINTlaughing

| verypanda a răspuns:

Pe site-ul www.pizap.com poti sa o faci cum vrei tu. Eu site-ul acesta il folosesc sa inveselesc multe poze.

| PuzzlE a răspuns:

Photoscape( www.photoscape.org)
photoshop

| ZuzA_1023 a răspuns:

Ai putea in photoscape, photoshop, photofonia si poti sa le editezi direct pe net fara sa il mai descarci