| DaDuSH a întrebat:

pe Hi5 ma joc la BackYard Monsters si nu imi merge mapa, am luat map room si finger dar cand dau map se incarca ceva si gata, dar pe facebook merge,
si nu as lasa hi5 pentru facebook. Exista vreun program, vreun hack sa mearga mapa?

4 răspunsuri:
| DaDuSH explică:

Cum am zis mai sus pe facebook emai anspa, nai aspect la profil, abia iti adaugi prieteni, cand facic eva la un joc trebuie neaparat sa pui la profil... e naspa, o fi acolo cea mai mare comunitate, dar asta e numi palce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga`te pe face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai destui prieteni