| Kami_9479 a întrebat:

pe pagina de autentificare face book a-mi apare o adresa de email pe care am sters-o, ce pot face sa nu mai apara? Va multumesc.

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Se scrie "facebook"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In coltul din dreapta sus scrie "contul meu" dai acolo, iar dupa aceea dai "setari de confindentialitate". Apoi dai "personalizarea setarilor", deasupra "listelor de blocare". Dupa aceea dai in jos pana la e-mail-ul tau si in dreapta lui e o casuta ( pe care cred ca scrie "doar prietenii ", la mine asa scrie ). Dupa ce dai pe ea alegi "personalizeaza" si o sa-ti apara o fereastra unde o sa scrie "vizibil pentru acesti oameni doar prieteni". Apesi unde scrie "doar prieteni" si alegi "doar eu" si dai "salveaza setarea ". big grin Cu placere big grin