| † RคŁûċค ◕ a întrebat:

pentru cei care joaca farm mania 2: va rog ajutor! sunt blocata la nivelul 20, nivel bonus...trebuie sa gasesti puii de rata si gaina. ii gasesc pe toti, dar nu pot trece la nivelul 21. vreun sfat?

4 răspunsuri:
| † RคŁûċค ◕ explică:

Nu e demo no talking

| geo_2577 a răspuns:

Incearca alt joc cred ca ala care il joci e un fel de demo.Plse funda.

| KidDo_4008 a răspuns:

La levelul ala sunt si eu si nu pot trece. e ciudat rau straight face

| fursecuricios a răspuns:

Urmeaza toate insructiunile leverului si o sa reusesti mai incolo