| butterflyeffect0000 a întrebat:

Raspundeti la :
1. Cum te numesti?
2. Cati ani ai si in ce clasa esti?
3. Care e data nasterii tale si ce zodie esti?
4. La ce ora te'ai nascut?
5. Care sunt cele mai bune prietene ale tale?
Cine se apropie de datele mele ii dau funda.

10 răspunsuri:
| SilvSilvana a răspuns:

1. GEORGYANA
2. 13 ani si sunt a 6a
3. 16.04. 1998 zodia: berbec
4. la ora 8 dimineata

la 5? cele mai bune prietene de pe TPU?

| Tucică a răspuns:

La ce te ajuta?

| MariusMarius96 a răspuns:

Marius,16,clasa a-9-a,08-02-1996,Varsator,19:00,probabil colegele de clasa!

| blackwidow a răspuns:

Doamne Dumnezeule de unde va vin ideile astea?

| mdany a răspuns:

Mai mult de 12 ani nu ai asa ca hai dizolvarea ca supa la plic.

| Kyky a răspuns:

Ca sa se apropie cineva de datele tale... cred ca ar trebui sa aiba maximum 10 ani si sa se plictiseasca rau de tot.

| alexralu34 a răspuns:

1.Raluka-Alexandra 2.12ani,c. a-6-a 3.12/10/1999, balanta 4.Aici nu stiu ora da stiu ca dimineata devreme 5.colegele mele si vecinele

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

1.fetitaCUMistouri
2.26ani, calculeaza-mi tu clasa ca eu nu stiu (daca la 19 ani eram in clasa 12-a, acum la 26 ar trebui sa fiu in clasa 19-a) PS esti cam tampitzica cu intrebarea asta in fine mai departe
3. x.feb. 1985
4. cand se crapa de noapte
5. Muflea sper, cred?

Sper ca nici in ruptu capului sa nu ma apropii de datele tale!

Răspuns utilizator avertizat
| AngiFmss a răspuns:

Buna:d`

1.Angi
2.13 Ani, Sunt clasa a 7a.
3. Data nasterii: 01.06. 1998, Si zodia: Gemeni.hee hee
4. Habar n'amthinking
5. Peithinking *Andreea.'*Georgiana.*Ana*. Dori*. Mary.*Diana.*...[Si multi altii =]]]