Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Se apropie vara si sunt in cautarea unei tabere. Stiti vreuna, dar care sa nu coste fooarte mult. Sa zicem cam 300 de lei. Dar sa ma distrez si sa fie in tara. Astept raspunsuri. Cel mai bun primeste funda!

Răspuns Câştigător
| mitzamihai a răspuns:

Daca vrei sa te distrezi, iti recomand sa mergi la cercetasi. Sa nu crezi ca e ca-n America cu fetite care vand briose si nu stiu ce prostii din alea.E foarte fain.Vara, ai cel puti 3 excursii de o noapte sau doua, foarte ieftin, nici 300 de lei, sau poti daca vrei sa mergi in 2015 la Jamboree Mondiala din Japonia (o tabara de 2 sapt. unde vin cercetasi din toata lumea), acum 3 ani a fost in Romania, o Jamboree Nationala unde au venit 2000 de cercetasi din Europa si nu numai. Iti recomand. E ieftin si te distrezi cu noi prieteni. Dar e fain!

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

300 lei? pai cu 300 nu iti iei nici biletul de tren / autocar

| Bella1love a răspuns:

Din ce judet esti? sau vrei oriunde in tara?

| theodorafemme2001 a răspuns:

Oriunde in tara. si poate sa ajunga cam pana la 500 lei.

| Bella1love a răspuns (pentru theodorafemme2001):

Stiu eu una la Marisel, judetul Cluj si costa 350 lei

| theodorafemme2001 a răspuns (pentru suntserios):

Un elev, nu da mai mult de 50 de lei pe bilet. si in aceasta suma nu intra transportulstraight face

| theodorafemme2001 a răspuns (pentru mitzamihai):

Si ce trebuie sa faci ca sa devii cercetas. Si mai ales, ce trebuie sa faci ca cercetas?

| mitzamihai a răspuns (pentru theodorafemme2001):

In primul rand, fiindca esti cercetas biletul de tren costa 5 lei.Ca sa fii cercetas trebuie sa te interesezi si sa te inscrii la centrul local al fiecarui oras.

| Mr098iuip a răspuns:

Stiu o tabara care merge la Herculane.Se numeste,, Dacii si Romanii''. Poate iti place. :)
Are si jacuzzi si piscine :). E cam scumpa...
http://www.elenatravel.eu/......ulane-2014
Sau...Uite asta :
http://tabere.ghiziiromaniei.ro/galerie-tabara-aventura-pe-munte
Funda?

| nyko98765 a răspuns:

Fi atet la mie in comuna exista o tabara foarte frumoasa si cazarea in vila 1 e cazarea de 30 lei dar problema e ca ai nevoie de un grup ca sa te poti caza si trebuie sa faci cerere cu minim o saptamana inainte dar merita iti spun eu e foarte tare in orice caz daca vi nu o sa-ti para rau laughing)

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Tabara la Oradea.