| anonim_4396 a întrebat:

se zice ca daca suni la numerele astea...
...nu stiu ce patesti, eu am sunat doar la 666 si a zis numar nealocat, dar se intampla ceva daca suni la numerele de mai sus? Cica iti raspunde nichidutahee hee.
E adevarat? Funda cel mai convingator raspuns.

Răspuns Câştigător
| nimicaici a răspuns:

rolling on the floor da, nichiduta laughing Nichiduta nici nu are semnal d acolo josbatting eyelashes

Nu, nu se intampla nimic rolling eyes asa si eu in excursie cu mai multi, 666, bloody mary in oglinda laughing) nimic...laughing

Astra-s doar subiecte de plictisealawinking

nu stiu cat de"convingatoare"am fost, dar in orice caz nu e nimic, degeaba va speriati unii, ca nu exista fantome, doar spirite laughing

42 răspunsuri:
| MetalLover a răspuns:

Nare cum sa zica altceva decat numar nealocat la 666. rolling on the floor. Si aia cu patitu ceva. CE *** SA PATESTI?! rolling on the floor. E u numar oarecare thinking Cine a zis asta creca are chef de numere de telefon stii. thinking Sun cand boala vreau si no sa patesc nimic. Iti zic sigur. :p

| dinurazvan a răspuns:

Eu stiu ce e cu numarul ala 07666666666666 se spune ca ala e numarul lui satana dar incredibil merge adica cateodata iti respinge apelul alta data te injura iar a treia oara iti pune manele

| shhaukan a răspuns:

Eu am auzit de la niste prieteni ca daca suni la un numar gen 072 sau pe ce retea esti si restul pui la nimereala da sa fie pana la 20 de numere.
De exemplu:07254875465645884837 si cica ca iti raspunde o voce demonica si iti zice ceva gen eu sunt satan/a si din astea. Nu am incercat inca dar o sa incerc. Sper sa nu fie real...

| XD_Daryusz_1997 a răspuns:

Mie mi-a zis ca abonatul satanic este ocupat

| XD_Daryusz_1997 a răspuns:

Mie mi-a zis ca abonatul satanic este ocupat, poate vorbea cu cineva saracu...

| Delliaa a răspuns:

Lol,cum sa patesti ceva? suna si vezilaughing

| KellyKelly a răspuns:

Buna.Am sunat si eu odata la un nr. asemanator si a raspuns cineva dar nu spunea nimic, iar uneori nu raspundea nimeni.

| Riri0304 a răspuns:

Eu cand am sunat la 073333333333mi-a raspuns cinveva care era de la pizzalaughing

| vali2002 a răspuns:

A raspuns, se aude ceva static dar nicio voce sad

| SUNTMATA a răspuns:

Eu sun mereu la nr. astea. Uneori nu raspunde nimeni, alteori imi apare Casuta vocala si alteori imi raspunde un batran...

| Tudor_Alessandro_1998 a răspuns:

0888.888.888 nu se scrie asa in primul rand se scrie 0788.888.888
si nu este numarul lui "dumnezeu" este o legenda de la vecinii nostri bulgari ca cine a avut numarul asta dupa doua saptamani murea.

| Alexandru_Ioana_1997 a răspuns:

Eu am sunat la 888 si acel numar m.a sunat