| ZoLd a întrebat:

am fost sunat de acest numar: 0031708509666 si as dori sa stiu din ce tara este, nu am raspuns evident pentru ca stiu ca se poate face cost suplimentar cu numerele astea ciudate.

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

Tara pare a fi Olanda, DAR, sa nu cumva sa le dai apel, cred ca o sa platesti 50eu pentru prima secunda sau mai mult, CHIAR MULT MAI MULT
este noua metoda de inselaciune pe telefon, metoda cu beep-urile

2 răspunsuri:
| SunshineStar a răspuns:

E robot. Nu raspunde! Si pe mine ma suna si am auzit ca te sparge la factura dacă suni inapoi.