| darkgirl58 a întrebat:

Un numar ma apelat si nu am putut raspunde pentru ca eram la scoala si vreau sa aflu al cui e... m-a sunat acum 2 ore si am incercat sa sun inapoi dar spune ca este nealocat cum e posibil? cum aflu al cui e? stiu ca este de romtelecom

Răspuns Câştigător
| Cosmin1I a răspuns:

Prefer sa cred ca este fake acest sondaj ca prea insista in fiecare zi

3 răspunsuri:
| Cosmin1I a răspuns:

Este posibil sa fie un numar de Bucuresti care *cica* anumiti oameni fac niste sondaje de opinie in legatura cu nu stiu ce porcarie.Stiu ca eram si eu sunat intre 16:00-18:00 si cand sa sun inapoi aceeasi chestie.

| darkgirl58 explică (pentru Cosmin1I):

Da asa este m-a sunat inapoi pentru un sondaj de opini in legatura cu muzica ce se difuzeaza la radio dar nefiind majora nu am putut raspunde happy

| Cosmin1I a răspuns (pentru darkgirl58):

Prefer sa cred ca este fake acest sondaj ca prea insista in fiecare zi

| SclipiciPeTava a răspuns:

Pai.daca nr era necunoscut, adica daca aceasta persoana a sunat cu nr ascuns(#31#),inseamna ca a vrut sa-ti faca o farsa... daca iti spune ca nr este nealocat, nu poti afla al cui e..deci..da..stai linistitahappya vrut sa-ti faca cineva o farsa, nimic gravtongue