| Mihaela2022 a întrebat:

Buna seara all! ma ajutati si pe mine cu ceva? mi-am facut cont pe okazii.ro, dar nu merge activat imi cere sa scriu codul din imagine cand il scriu imi zice ca e incorect, daca vrea cineva sa ma ajute sa-mi lase un msj iar eu o sa va trimit un mesaj cu numele de utilizator si parola sa intrati in locul meu poate reusiti sa-l activati multumesc

1 răspuns:
| sergiulik2000 a răspuns:

Eu i-am fc tatalui
.da la tine nu stiu daca merge.la tata trebuia sa intru pe email si sa accept ce scrie acolo. apoi incerci sa intrii