| tinutza1122 a întrebat:

Buna seara lume! Vreau coduri de branze de ex.(/facebook ori schimbat parola ) si cum poti lua cod faieres gratis pe transformice? Dau funda celui ce damulte raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Ghichiceapro a răspuns:

Hey!big grin Ma bucur ca unii oameni sunt interesati de transformice ca mine ^-^ In legatura cu intrebarea ta singurul cod de cheese e/facebook din pacate... Codurile de fraises nu se iau gratis iar pentru coduri de schimbat parola va trebui sa iti pui e-mailul pe acel cont si in maxim 30 min. iti vor da codulwinking Succes!