| karminuta a întrebat:

Ma cam plictisesc...As vrea sa citesc ceva si nu am o carte. Ce as vrea sa citesc este: Jurnalele Vampirilor cartea 6. Dati-mi un site care sa nu fie cu greseli multe.Multumesc! Primul care imi da un site ca lumea, va primi FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| fatarebela a răspuns:

Http://screamerase.blogspot.ro/......smith.html nu e exact ce cautai dar uite poti citi aici ceva despre cartea a 6 din jurnalele vampirilor sper sa te ajute:*

2 răspunsuri:
| karminuta explică:

Lasa, am gasit

| hira a răspuns:

în curind am citit o carte foarte interesanta...dar e in rusa... daca nu e problema pentru tine iti dau linkul http://samlib.ru/s/shigina_w_j/ostanxsjasomnojnawsegda.shtml