| analog a întrebat:

sunt noua pe aicihappy cum pot sterge de la opera sirul acela de linkuri? sus cand dau pe sageata aceea sa imi pot alege un link. vreau sa fie gol. le pot sterge cumva?

Răspuns Câştigător
| aktlk a răspuns:

Eu nu folosesc Opera ci Firefox dar am instalat Opera sa vad daca merge sa stergi linkurile, am gasit eu ceva pe acolo dar daca stergi sugestiile de linkul-ri stergi si din istoric. Cel mai bine faci in felul urmator scrie ceva in bara de navigare si cand iti vor aparea alte link-uri apesi pe triunghiul acela mic din fata lor (stanga) sa se stranga si astfel vei scapa de ele sa nu le mai vezi.(daca iti apar a doua oara procedezi la fel). Primele link-uri apar din "Istoric" si daca le strangi apar cele din Semne de carte si acestea daca vor fi stranse si ele, nu vor mai aparea deloc.