| aragon18 a întrebat:

Buna seara TPU! Am auzit de curand de o aplicatie pentru telefoanele cu sistem android cu ajutorul careia se pot pune anumite sunete in timp ce vorbesti cu cineva...de exemplu, se poate pune sunetul unui motor, se pot auzi mai multe persoane vorbind sau mai multe masini, ca si cum as fi pe o strada big grin Stie cineva cum se numeste?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sound Machine Ego Destroyer.Pe Market. Direct din telefon.7, 16 MB.

| vasile1 a răspuns:

Cauta in market Sound Machine Destroyer.
Din pacate nu am probat, totusi aveam ceva de genul cand aveam un telefon cu symbian