| lamasanustefan a întrebat:

Buna seara TPU!
Cine e Luis Stan?

7 răspunsuri:
| Alinnnnnnnnnnn a răspuns:

O mare vedeta de pe Tik Tok, ca daca il vezi odata, nu te mai poți opri din mișcările pe care le face, si iti vine sa zici la oameni pe strada,, Ce faceti bai căpușilor?" sau la profesori in cazul in care esti la scoala,, Ce draci aveți pe voi "?

| Lukasssz a răspuns:

O alta non valoare promovata de romani pe tik tok, vai de tara asta!

| AlinTanase a răspuns:

Ala de tot zice sanki si chestii, boala copiilor, mie imi vine scarba cand ii vad fata fara motiv

| flaviusvampirdeiasi a răspuns:

Unu pe tik tok

| lamasanustefan explică (pentru flaviusvampirdeiasi):

Bun raspuns

| yungandreigawd a răspuns:

Un interlop, un pedofil si un turbat. ''bai turbatilor''

| flaviusvampirdeiasi a răspuns (pentru lamasanustefan):

Stiu, nu-i asa lol