| MihailaMariusDenis a întrebat:

Bună seara TPU, după lungi căutări pe internet m-am decis să îmi cumpăr o daytona monster 125 și aș dori să o achiziționez prin programul rabla. In cât timp o pot ridica? De când vorbesc la reprezentanta mă interesează cât durează să dețină certificatul de distrugere+radierea la rar și în cât se aprobă tichetul la reprezentanta.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cauta numarul de telefon de la reprezentanță suna i si intreaba i pe ei, numai ei stiu conditiile in care i ti pot vinde prin proiectul rabla, proiectul rabla este finanțat de guvern, daca guvernul nu mai alocă bani atunci nu poti anul acesta sa faci nimic, totul depinde de ei cît de repede termina fondurile, de ce nu scrii clar ca tu vrei motocicletă, am avut impresia ca vrei masină.