| chivu90 a întrebat:

vreau sa gasesc pe cineva care joaca la pariuri sportive,serios, cu care ma pot sfatui! id.ul meu e ionut_chivu90! scuzati categoria, dar cred ca e cea mai accesata laughing

4 răspunsuri:
| AdiTorrent7 a răspuns:

Iti pot sa-ti spun doar ca este un domeniu periculos, la fel de riscant pentru banii tai ca si jocurile de noroc, nu crezi? De cand te-ai apucat de,, drogul" acesta?

| AdiTorrent7 a răspuns:

Daca atunci cand tragi linie de bilant vezi ca esti in pierdere, pentru ce pana mea mai continui sa pierzi bani? sad

| AdiTorrent7 a răspuns:

Vezi, din acest motiv am spus ca este o pierdere de bani, un drog;

| OLBGromania a răspuns:

Poate gasesti pe cineva pe forumul de pe https://olbg.ro/forum/