| Slavic a întrebat:

Buna Somnorosilor am o intrebare Pentru voI happy

La ce ora vaţi culcat cel mai tirziu si pînă la ce ora aţi dormit cel mai mult happy

22 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

M-am culcat la 4:00 si la 4:30 eram in picioarehee hee

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Cel mai târziu m-am culcat la 1 amiază când am rămas singură acasă şi au venit la mine nişte prieteni. Şi am dormit până a doua zi dimineaţa... m-am mai trezit din când în când să mănânc şi să mă duc la baie laughing

| Bishop a răspuns:

Cel mai tarziu m-am culcat la 11 dimineata si m-am trezit la 17, si cel mai devreme m-am culcat la 19 si m-am trezit la 10 ziua urmatoare, Eu dormn nu ma jochee hee

| cretzufinish a răspuns:

Poi nu prea are logica intrebarea pentru ca nu ai zis daca intr-o zi normala sau zi speciala. Pt ca intr-o zi normala cel mai tarziu m-am pus sa dorm la 3 noaptea si m-am trezit la 11, iar in zilele mai speciale (petreceri, nunti, botezuri, aniversari, vacante la munte, mare etc) stateam treaza cate o zi intreaga.hee hee

| Ramonaaaa a răspuns:

Cel mai tarziu m-am culcat la 06:00 si m-am trezit la 14:00hee hee

| Aliyaa a răspuns:

M am culcat la 6 dimineata si m am treit la 4-5 dupa amiaza

| dannys a răspuns:

La ora 6 dimineata si ma trezii la ora 10.

| FeFy` a răspuns:

Am adormit odata la 6:30 noaptea. si m-am trezit la 12 ziua. dar de trezit m-am trezit cel mai tarziu la 15:30

| sy46 a răspuns:

"Cel mai tarziu" daca se poate spune asa nu am dormit 2 nopti si 2 zile, iar ora cea mai tarzie la care m-am trezit a fost ora 17.

| loricel a răspuns:

Cel mai tarziua m`am culcat la 8 dimineata si cel mai mult am dormit pana la 4 dupa`amiaza

| HardcoreCountry a răspuns:

De revelion, m-am culcat la 9 dimineata dupa o noapte nedormita si m-am trezit seara la 10. Cand am vazut cat e ceasut m-am culcat la loc pana dimineata urmatoare.

| Pinkyx a răspuns:

Cel mai tarziu la 7 dim si m-am trezit cel mai tarziu la 5 big grin

| kaya a răspuns:

La 6 dimineata m-am culcat si la 9 m-am trezit cu muzica la maxim big grin eram la banchet la banchet laughing

| Kate21 a răspuns:

Cel mai tarziu m-am culcat odata la 4 dimineata parca si m-am trezit cel mai tarziu odata pe la 1 si ceva

| bblock69 a răspuns:

Nu am dormit deloc 24 de ore sad
Cel mai mult am dormit 12 ore laughing

| cucalic a răspuns:

Eu m-am culcat la 4 dim, si m-am trezit la 08:30star

| alexaalexandra a răspuns:

Cel mai tarziu la 2-3laughing) demult asta.
si cel mai mult am dormit pana la 2 smug

| ~Ella.~ a răspuns:

Cel mai mult amstat pana la 4 jum. cel mai mult am dormit pana la 1 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Trebuie sa pui o limita pentru 'tarziu' si 'devreme'. Adica o definitie. Daca eu zic ca n-am dormit toata noaptea si m-am culcat a doua zi la 6 dupa masa, se calculeaza ca tarziu sau devreme? Sunt confuza. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culcat:01:40
Trezit:10:37
eu nu pot rezista mai mult fara sa dorm... ZzZ

| inna_1376 a răspuns:

M-am bagat in pat la ora 2:30 si am dormit pana la 6:00 ca a trebuit sa ma duc la munca.

| Maria_6569 a răspuns:

Cel mai tarziu tot pe la 2-3
Si m`am sculat la 4 straight face