| melisssa1521 a întrebat:

Stie cineva de unde pot descarca melodia Verte de Lejos cantata de Leon (Jorge Blanco) din serialul Violetta? Funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Sunnnnn a răspuns:

Cauta numele melodiei si artistul iar dupa la sfarsit scrii Zippy daca nu gasesti incearca asa. Intra pe youtube, cauta melodia si dupa copiaza link-ul de sus. Dupa te duci pe google si cauti youtube mp3 convertor dai pe primul. Acolo iti v-a cere sa pui link-ul melodiei dai copy si paste in acea casuta. Dupa dai pe butonul convert. Apoi iti va aparea butonul download. Si gata! happy Sper ca ai inteles.

2 răspunsuri:
| bistrita1984 a răspuns:

Daca este cea buna melodie converteste in mp3 si download