| Andutsaa a întrebat:

Buna:*! Stie cineva site-uri ca www.prize.com adica sa te joci pana faci un anumit numar de puncte iar dupa sa iti poti cumpara ceva cu ele?;))...Multumesc >frumos:D

3 răspunsuri:
| Andutsaa explică:

Din cate am inteles nu sunt adevaratehee hee...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.jocisicastigi.cabanova.ro si descopera cele mai tari jocuri ale momentului unde castigi bani jucandu-te... totul absolut gratuit.

| aLx_1393 a răspuns:

Animalut.net alegi un premiu si trebuie sa faci un anumit scor si sa convingi lumea sa te voteze printr'un link pe mess, forumuri etc...