| Diana222 a întrebat:

stiti cumva cu ce program pot edita ca sa fac brooming? Am facut filmuletul dar nu stiu pe ce program sa tai secventele cand ma pregates sa sar. Va rogg ajuta'ti'maa. Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| anamaria13b a răspuns:

Downloadeaza programult Sony Vegas (program de editat video) si daca vrei sa inveti sa unbli pe el este un vlogar pe youtube care face tutoriale de genul asta il cheama Cosmin uite linkul --> https://www.youtube.com/watch?v=g5Ny5i2jGQY
Funda? :*

1 răspuns: