| angelBlack00 a întrebat:

stiti cumva cum se numea acel program care te invata sa scrii repede pe tastatura? imi trebuie pentru verisoara mea si nu mai stiu cum se chema... funda mare la cel care imi spune corect! 1

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Poate invata o metoda de scriere rapida la tastatura folosindu-se de toate degetele si fara a cauta tastele cu privirea (" metoda oarba")--- prin antrenamente repetate va invata. Iata si metoda : http://www.invatasingur.ro/qwerty/ghid.pdf

1 răspuns:
| Stratovarius a răspuns:

How fast can you type

Întrebări recente