| crazygirlyo a întrebat:

stiti cumva daca se gasesc prin bucuresti bratari de genul asta si cam ce pret are? o zona exacta, magazin ar fi perfect.astept raspuns.Multumesc mult, dau fundita!

http://www.crownfashion.ro/......se-623170.

1 răspuns:
| YoYo a răspuns:

De ce nu suni la firma lor sa intrebi unde au sediu si te duci acolo sa cumperi.Presupun ca sediul lor e in Bucuresti. Daca nu comanda chiar de pe site. Un loc unde mia poti gasi mol vitan acolo imediat cum intri este chiar un magazin cu lucruri de genul...