| xXxLavy19xXx a întrebat:

Stiti de unde pot face rost de happy id la webkinz romania
Ca am un cont si am uitat parola. poate ma ajuta ei sa o gasesc.sau poate voi. FuNda +Vot

5 răspunsuri:
| Liquify a răspuns:

Stai linistita ei nu se ocupa cu lucruri ca statul pe messenger ca tine si oricum nu iti zice nici un site care se respecta parola pe messenger, numai pentru ca ii intrebi care e. Daca ti-ai pierdut parola de la cont, cand dai sa intri in cont, sub casutele pentru username si parola da pe "Ti-ai uitat parola? Apasa aici." si urmeaza pasii.

| xXxLavy19xXx explică:

Din greseala am aruncat codul ca nu stiam ca imi mai trebuie

| iloveyoulikealovesong a răspuns:

Explic eu desi nu am un webkinz stiu :)
iti explic :deci, prima oara intri aici www.webkinz.com
inrtare apoi iti va aparea sa intri in cont... si mai jos iti apare ti-ai uitat parola? Apasa aici si trebuie sa apesti acolo scrii emailul si ti-l trimite prin messenger la care ai trimis emailul dai pe email si apoi gata. :) sper ca ti-am fost de folos

| xXxLavy19xXx explică (pentru iloveyoulikealovesong):

Da dar din pacate, cand facea mama curat pe birou, nu stya ce este si mi la aruncat