| dienisor a întrebat:

Buna!
stiti si alte jocuri in romana cu o papusa ca si lady popular?
mersi

Răspuns Câştigător
| Boomzz2012 a răspuns:

Iti spun eu daca ai cont pe facebook poti folosi its girl! este un joc super super! scrii its girl facebook si te joci poti sa inti cumperi haine mergi la shooping! e super! Sau barn buddy! Smallworld! ourworld! Dar acestea nu sunt i romana! sper ca te-am ajutat! please funda?

1 răspuns:
| GiiaaBăă a răspuns:

Miss Mimbo este la fel la fel ca Lady Popular, dar nu este in romana! Ai casa ta, ai si iubit, ai si servici unde faci bani! Daca esti Superstar (membru, V. I. P) poti avea si copil! fundita?