| Fantomita a întrebat:

stiti un program de facut filmulete din poze dar va rog sa fie free?

Răspuns Câştigător
| Not_7297 a răspuns:

Buna :).
Poti incerca Windows Movie Maker - este deja instalat in pc :P doar da un Search :).

Sau :-? ProShow Gold :) este free aici: http://download.kappa.ro/action__file/id__3670

Sper ca te-am ajutat :*.
Fundita? :D

4 răspunsuri:
| Gândac a răspuns:

Picasa3 ->un program de modificat poze si pe deasupra poti crea un clip/un slide/un film cu elwinking. Dupa ce il descarci free (sau lasa'm, i id'ul si ti'l trm eu ) il deschizi si sus iti apare create - movie

| TicTacUser a răspuns:

Da.il ai in computer...Intri in START apoi ALL PROGRAMS si cauti Windows Movie Maker...as dori daca poti sa-mi dai funda.sad ca n-am decat una

| lora3u a răspuns:

ProShow Gold e superwinking poti sa pui filmuletul si pe net

| MmarinaMadalina a răspuns:

Windows Movie Maker

trebuie sa il ai in pc.
intri in bara de jos la START
si intri in ALL PROGRAMS si trebuie sa fie acolo!
funda?
plsbatting eyelashes