| Seby_9945 a întrebat:

Sunt blocat in jocul Prince Of Persia The Forgotten Sands. Daca ma poate ajuta cineva va rog.

Răspuns Câştigător
| bennykid a răspuns:

Unde esti blocat? eu m-am blocat odata la mijlocul jocului.intre 2 pereti.nu puteam sa merg nicaieri.si m-am mai blocat odata, nu mai stiam ce sa fac la niste manete care invocau skeletroni

2 răspunsuri:
| number403 a răspuns:

Scrie pe youtube narul misiunii si partea la care esti si o sa vezi o multime de filmulete cu rezolvarea posibila tongue

| Seby_9945 explică:

Sunt blocat inainte de poarta care duce la niste monstrii. Dupa ce ii omor merg pe undeva pe unde din podele ies tepi.