| Tania15 a întrebat:

Sunt din Cluj. Ce cafenele/pub-uri/restaurante/baruri etc. organizeaza spectacole live?
As dori sa cant undeva. Eu cant muzica country/rock. De asemenea pot canta si compozitii proprii, daca asta se cere. Cant la chitara.
Am 14 ani.
Daca se poate va rog sa imi dati niste informatii care ar putea fi utile.big grin

Multumesc!

1 răspuns:
| AlexxaF a răspuns:

Aah Irish Pub organizeaza concerte, in mai am fost cand a avut varumeo concert si in BCJ, cred, desi nu sunt sigura. (daca nu, in Stuff)