| Alexandrup a întrebat:

Buna sunt incepator la calculatoare si as vrea sa intreb cum se reinstaleaza un calculator

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Asta este o intrebare de genul ala la care raspunsul este "cheama un prieten", mai degraba decat "cu publicul".
Pai, putem noi sa-ti spunem multe, ce si cum, dar tu poate nici nu ai bagat calcu' in priza...
Serios, cheama un prieten si vezi cum ti-l instaleaza, inveti mai bine "pe viu" decat din povesti, ca vorba ceea: "practica ne omoara"!

| Alex0194 a răspuns:

:)) Un calculator nu se poate reinstala, ci windowsul se reinstaleaza :D

http://www.youtube.com/watch?v=n0cop_am1WM

| BackAgainToTPU a răspuns:

Bootezi cu cd-ul de windows sau cu usb'ul si urmezi pasii. Alege ca partitie pentru windows una mai mica big grin

| Alexandrup explică:

Am vrut sa zic ca daca ce fac daca am multi virusi si nu pot sa gasesc un antivirus cum il refac?

| Alexandrup explică:

Detaliat va rog

| Cronki a răspuns:

Se i'a o bucata PC si o bucata windows. Se amesteca bine, bine pana dispare pagina albastra. Se orneaza cu ceva drivere si ceva softuri. Ca sa nu se strice in 30 de zile adaugam putin conservant de la Microsoft. Se incinge bine la 220V. Se poate servi la orce ora din zi sau noapte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.joci.in/membrii.php?id=23946 dai clik aici scrii sus cety trebuie si gta;)